Starterių ir generatorių remontas

Įmonė „ASM BALTIC“

Įmonė „ASM BALTIC“ buvo įkurta 2005 metais. Jos specializacija yra automobilių ir specialiosios technikos starteriai ir generatoriai. Ji veikia keliomis pagrindinėmis kryptimis.

Didmeninė prekyba

Didmeninė prekyba vyksta starteriais, generatoriais ir jų atsarginėmis dalimis. Ji taip organizuota, kad mūsų klientais gali būti tiek stambios firmos, tiek nedidelės prekybos įmonės ar autoservisai.

Aukšta tiek originalių (BOSCH, VALEO, MAGNETI MARELLI ir kt.), tiek ir automarketo atsarginių dalių kokybė yra daug kartų patikrinta savo dirbtuvių tinkle. Didelis dėmesys skiriamas produkcijos asortimentui: techninė įranga tiekiama ne tik europiniams, bet ir amerikietiškiems bei japoniškiems agregatams. Lengvųjų automobilių servisams mes tiekiame starterių ir generatorių atsargines dalis.

Užsienio gamybos lengvųjų ir krovininių automobilių, ir specialiosios technikos starterių ir generatorių remontas ir aptarnavimas. Diagnostikos įranga mums leidžia labai tiksliai ir neužimant daug laiko (~60 min.) surasti agregatų gedimus. Parengta ir patikrinta specialistų paruošimo sistema, asmeninė kiekvieno meistro atsakomybė už atliktą remontą, aukšta atsarginių dalių kokybė iš Europos ir Pietryčių Azijos leidžia mums suteikti ilgesnes garantijas.

Savo klientams mes siūlome kompleksinį aptarnavimą, kuris leidžia atvažiuoti remontuotis savo automobiliu ir nesijaudinti dėl dviejų nemalonių problemų: kaip išimti ir kaip atvežti.

Jei agregato išmontavimui ir sumontavimui reikia specialios įrangos ir instrumentų, mes visada galime rekomenduoti kelis autoservisus, atitinkančius automobilio profilį, kuriuose ne tik išmontuos agregatą, bet ir atveš jį pas mus bei atsiveš atgal.

Be to klientams siūlome naujus starterius ir generatorius.

Papildomos paslaugos:

Dažniausiai statoriaus apvijos neveikia dėl pažeistos izoliacijos. Kai kuriuose automobiliuose generatorius yra įrengtas pačioje purviniausioje vietoje. Kelių barstymo reagentai neigiamai veikia statoriaus izoliaciją.

Starterių ir generatorių remontas

Aukštos klasės techninė bazė Jums garantuoja, kad Jūsų automobilio generatorių ir starterių remontas bus atliktas labai kokybiškai ir per trumpiausią laiką. Be generatorių remonto mes atliekame visapusišką ir kruopščią generatorių ir starterių mazgų diagnostiką. Tai labai padeda atrasti neveikiančią dalį, kurią reikia arba pakeisti, arba suremontuoti. Mūsų firmoje naudojama šiuolaikinė profesionali įranga leidžia išbandyti generatorius ir starterius, taip pat ir jų elementus esant maksimaliems apkrovimams. Mūsų centre diagnostika susideda iš dviejų etapų: pirmiausiai specialistai kruopščiai apžiūri kaip veikia generatoriaus ir starterio dalys, taip pat jų techninė įranga; po to atlieka diagnostiką su testavimo įrenginiu. Atradus gedimą iš karto atliekamas starterių ar generatorių remontas. Paprastai generatorių remontas trunka ne ilgiau kaip dvi valandas. Tik susidūrę su rimtesniu gedimu, mūsų darbininkai reikalauja daugiau laiko starterio ar generatoriaus remontui. Bet kuriuo atveju, mūsų atliekamas starterių ir generatorių remontas neužsitęsia – paprastai procesas tęsiasi ne ilgiau nei parą. Mūsų centre dirba aukštos klasės specialistai, turintys profilinį išsilavinimą ir didelę darbo patirtį. Mūsų meistrai verti didžiausių pagyrimų. Mūsų firma ne kartą už atliktą darbą gavo aukštą įvertinimą. Per 1-2 val. mūsų specialistai atlieka visapusišką diagnostiką ir remontą. Jei per tokį trumpą laiką neįmanoma pataisyti detalės, tai mes pakeičiame Jūsų seną neveikiantį starterį ar generatorių nauju.

Jūs galite būti 100% užtikrinti mūsų darbo kokybe. Mūsų atnaujinti generatoriai visais savo parametrais nesiskiria nuo naujų. Taip pat jie puikiai veikia ir negreitai dėvisi. Be to, atnaujinti generatoriai ir starteriai yra žymiai pigesni už naujus, o tai naudinga klientams.

Mūsų firma generatorių ir starterių remontui suteikia garantiją. Atsargų sandėliuose mes turime daugybę įvairiausių naujų starterių ir generatorių, o taip pat įvairių mazgų dalių. Tai leidžia greitai pakeisti bet kurią neveikiančią šio sudėtingo mechanizmo dalį, o būtent tai dažniausiai ir sudaro generatorių remontą. Iš viso mūsų sandėlyje yra daugiau kaip 2000 skirtingų pavadinimų techninės įrangos, leidžiančios atlikti generatorių ir starterių remontą: bendiksų, įtraukiančių relių, relių-reguliatorių, diodinių tiltų, guolių, šepetėlių, įvorių, inkarų, statorių ir kt.

Operatyvus remontas

Mūsų firma pakankamai operatyviai atlieka starterių remontą. Mūsų tiekėjai tiesiogiai bendradarbiauja su pirmaujančiomis europinėmis firmomis – atsarginių dalių gamintojomis. Būtent todėl mūsų generatorių ir starterių remonto kainos yra mažesnės už rinkos kainą. Tai suteikia didžiulį pranašumą panašių firmų atžvilgiu, kurios taip pat užsiima automobilių starterių ir generatorių remontu. Be generatorių remontų, mūsų firma siūlo neveikiančių dalių pakeitimą naujomis arba atnaujintomis. Tai bus daug pigiau nei pirkti naujas automobilio detales. Per ilgus mūsų firmos veiklos metus, mes įgijome daug klientų. Turime pastovių klientų, kurie visada mumis pasitiki ir yra patenkinti atliekamo darbo kokybe.

Tačiau mes nesustojame! Siekdama išplėsti savo klientų ratą mūsų kompanija nuolat rengia įvairias akcijas, kuriose naujiems klientams yra suteikiamos nuolaidos. Tokia mūsų kompanijos politika pritraukia klientus, kurie neturi galimybės prieinama kaina atlikti savo automobilių (BMW, Mercedes, Audi, Ford, Honda, Volvo, Toyota ir daugelio kt.) starterių ir generatorių remonto. Mes labai džiaugiamės naujais klientais ir naujais verslo pasiūlymais!

ASM Baltic veikla: